Rowery

Poza raftingiem i kajakami oferujemy również inne, dodatkowe usługi. Jedną z nich jest wypożyczalnia rowerów znajdująca się nieopodal Szczawnicy - w miejscowości Sromowce Niżne. Poza wysokiej klasy rowerami, którymi można przebyć trasy biegnące przez Zakopane, Szczawnicę i Pieniny, oferujemy również przyczepki dla dzieci.

Osobom, które zdecydowały się na rafting po Dunajcu, umożliwiamy wypożyczenie roweru, którym pokonają drogę powrotną po spływie - ze Sromowca Niżnego do Szczawnicy. Średni czas powrotu rowerem ze Szczawnicy do Sromowiec Niżnych to około 1 h jazdy, ale pojazd wypożyczamy na 2 godziny. 

Wypożyczalnia rowerów pod Szczawnicą - ceny

Jak kształtują się ceny w naszej wypożyczalni rowerów nieopodal Szczawnicy? Przedstawiamy je poniżej: 

  • Cena za wypożyczenie roweru na cały dzień - 30 zł/rower
  • Rafting + powrót rowerem - 95 zł

Rodzaje rowerów w naszej wypożyczalni

W wypożyczalni udostępniamy różne modele rowerów, takie jak:

  • górskie,
  • trekkingowe,
  • damki oraz z obniżoną ramą,
  • dziecięce.

Każda z powyższych propozycji ma inne zastosowanie. Rowerem górskim można pokonać trudniejsze i bardziej wymagające tereny szybko i bezpiecznie. Rower trekkingowy to opcja polecana szczególnie do jazdy po utwardzonych drogach i naturalnych nawierzchniach. Rower damka (również w wariancie z obniżoną ramą) to modele nadające się do jazdy dla kobiet. Są odpowiednio wyprofilowane, rama, siodełko i wysokość dopasowana do anatomii, a ponadto umożliwiają jazdę w pozycji wyprostowanej. Rower dziecięcy to propozycja dla najmłodszych miłośników górskich wycieczek. 

Trasy po Szczawnicy i Pieninach rowerem

Jaką trasę proponujemy osobom, które mają rower z naszej wypożyczalni? Trasa rowerowa wiedzie Drogą Pienińską, wzdłuż Dunajca. Cechuje się wspaniałymi widokami na wapienne skały. Jest łatwa do pokonania nawet dla osób, które na co dzień nie są aktywne. 

Galeria zdjęć