Noclegi Sromowce

Nasz nocleg to góralski domek w Sromowcach Niżnych, "Pod Pstągiem": położony przy szlaku turystycznym wiodącym na Trzy Korony – najwyższy szczyt Pienin Właściwych. Zlokalizowany w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego – pierwszego w Europie, a drugiego na świecie pogranicznego parku przyrody. Jedynie rzeka Dunajec (5 minut od domu spacerem) oddziela Sromowce Niżne od miejscowości Czerwony Klasztor – po słowackiej stronie.

Pokoje w naszym góralskim domku w większości posiadają łazienki i aneksy kuchenne (lodówka, zlewozmywak, kuchenka do gotowania), naczynia, sztućce, kubki, szklanki, garnki, patelnie, czajniki bezprzewodowe. W każdym pokoju TV- SAT i możliwość korzystania z bezprzewodowego Internetu. Pokoje w większości posiadają szerokie, małżeńskie łoża lub pojedyncze łóżka, a w dwóch kwaterach są standardowe łóżka piętrowe. W domu ,,pod Pstrągiem” mamy też mini-apartament dla 2-3 osób (sypialnia, wyposażona kuchnia, łazienka z pralką). W ogrodzie można korzystać z czterech grilli i szałasu

Dodatkowo w ofercie posiadamy DOMEK MYŚLIWSKI dla 4-6 osób. Zbudowali go górale z Gubałówki. Wnętrze w całości wykonane z sosny i świerka.  Ściany domku zdobią trofea myśliwskie, a na półkach góralskie rzeźby.STRONA "POD PSTRĄGIEM"
Tel. rezerwacja: +48 602 25 11 66