Spływ Dunajcem dla uczniów

Programy spływu Dunajcem dla uczniów klas oraz szkół przygotowujemy indywidualnie. Wszystkie atrakcje są pilotowane przez wykwalifikowaną kadrę - uczestnikom zapewniamy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa nad wodą. 

Co warto wiedzieć przed spływem Dunajcem dla uczniów?

Minimalny wiek uczestników spływu Dunajcem to 4 lata. Każdemu uczestnikowi zapewniamy kaski, kamizelki i specjalne pagaje - wszystko w małych, dziecięcych rozmiarach dopasowanych do wzrostu uczniów. Wycieczkom szkolnym polecamy, by utworzyły z dzieci grupki składające się - w miarę możliwości - po równo z dziewczynek i chłopców. Gdy uczestnikami są uczniowie w różnym wieku, to warto w składach pomieszać ze sobą kilka roczników. Posiadamy hermetyczne beczki i wodoodporne opakowania, w których można schować telefony, aparaty i inne sprzęty elektroniczne, jednak zawsze podkreślamy, że zabiera się je na pokład na własną odpowiedzialność. Wiele osób pyta, co w przypadku, gdy ktoś nie potrafi pływać - od razu uspokajamy: w pontonach są specjalne footstrapy-paski, pod którymi umieszcza się stopy, a także wspomniane już wcześniej kaski i kamizelki.

Co zapewniamy w ramach tej usługi?

  • Pontony pneumatyczne,
  • Transfer na trasie Sromowce Niżne - Szczawnica,
  • Wstęp do Pienińskiego Parku Narodowego,
  • Bitwę wodną dla chętnych,
  • Przebieralnię po spływie.

W sprawie terminu oraz szczegółowej wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem naszej firmy. 

Lista niezbędnych rzeczy

Co zabrać na taki wyjazd? Warto spakować: 

  • krem z filtrem UV,
  • okulary przeciwsłoneczne,
  • butelkę wody. 

Jaki strój na spływ Dunajcem dla uczniów jest wskazany? Najlepiej wziąć wygodne sportowe buty lub tenisówki. W ciepłe miesiące spodenki i koszulkę z krótkim rękawem, w chłodniejsze lub deszczowe dni cieplejsze ubrania, długie spodnie, wodoodporną kurtkę. Niezbędne rzeczy na przebranie to koszulka, spodenki, buty sportowe, ręcznik, bielizna. 

Galeria zdjęć