Imprezy dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę na imprezy firmowe. Gwarantujemy Państwu dużą dawkę emocji! Wysoki poziom adrenaliny, informujemy, że bez pracy grupowej się nie obejdzie! Staramy się, aby każdy scenariusz imprezy był niepowtarzalny i dopasowany do Państwa potrzeb. Oto przykładowe atrakcje:

PARK LINOWY
park linowy Imprezy w parku linowym mają na celu przełamanie bariery lęku, uczą odpowiedzialności oraz opanowania. Uczestnicy imprezy mają do pokonania system składający się z kładek, mostów, siatek, a wszystko to pod czujnym okiem instruktora. Goście przed wejściem do parku zostają wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny (uprzęże, lonże, karabinki, rolkę, kask) i przeszkoleni z zasad posługiwania się nim. Następnie pokonują dolne stacje treningowe zawieszone tuż nad ziemią, aby później bezpiecznie pokonywać przeszkody na wysokości od 3 do 20 m.

TYROLKA NAD DUNAJCEM
tyrolka nad Dunajcem Wspaniały przejazd 150 m w jedną stronę. Prędkość, emocje i adrenalina to właśnie największa atrakcja dla odważnych. Tyrolka - to jedna z najczęściej wybieranych atrakcji podczas imprez firmowych. Polecamy ją na koniec spływu pontonowego.

PAINTBALL
paintball Paintball jest to rodzaj gry zespołowej polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu specjalnych pistoletów, zwanych markerami, które swoim wyglądem i zasadą działania przypominają broń palną. Uczestnicy wyposażeni są w pistolety z określoną ilością amunicji, maskę ochronną i ubranie maskujące typu "moro".

SAMOCHODY TERENOWE
samochody terenowe Jazda "terenówką" zwana inaczej off-roadem to wspaniały  sposób na sprawdzenie swoich umiejętności w trudnym górskim terenie za kierownicą prawdziwego jeepa. Posiadamy sprawdzone trasy zarówno w okolicach Zakopanego jak i Pienin.

QUADY
quady Motoryzacyjna przygoda off-road’owa po urozmaiconych, wyjątkowo malowniczych rejonach Podhala. Zapewniamy przyjemność eksplorowania trudno dostępnych zakątków, niekoniecznie znanych dla większości turystów wybierających się w okolice Zakopanego jak i Pienin.

ROWEREM PRZEZ PIENINY
wycieczka rowerowa trasą po Pieninach Impreza podczas której uczestnicy pokonują jeden z najpiękniejszym zakątków Polski - Pieniński Park Narodowy na rowerze. Trasa wiedzie ze Sromowiec Niżnych (położonych u stóp Trzech Koron) przez Czerwony Klasztor do Szczawnicy. Trasa ta, zwana "Drogą Pienińską", biegnie wzdłuż malowniczego Przełomu Dunajca. Imprezę bardo często łączymy ze spływem pontonami.

CATERING
catering Zapewniamy catering bezpośrednio na imprezie. Zarówno w formie gotowych dań jak i bardziej finezyjnych potraw góralskich. W praktyce większość grup wybiera tradycyjnego grilla: karczek, kiełbaski, pstrąga, oscypki oraz pieczone ziemniaki.

ZAPYTAJ O WYCENĘ
wycena imprezy Jeśli mają Państwo szczegółowe zapytanie uprzejmie prosimy o podanie terminu imprezy, ilości osób, rodzaju zakwaterowania, standardu obiektu oraz budżetu.
pytania rafting