Kajaki Dunajcem - Szczawnica

Spływy kajakiem po Dunajcu z rodziną, indywidualnie czy z kolegami z firmy to doskonała forma rozrywki z ogromną dawką adrenaliny. Niezapomniana i wyjątkowa zabawa na falach, która na długo pozostanie w pamięci i wspomnieniach każdego uczestnika. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę na sezon 2020, aby każdy mógł znaleźć coś co spełni jego oczekiwania względem malowniczych Pienin.


Oferujemy wypożyczenie 2-osobowych kajaków pneumatycznych Gumotex Palava oraz 2-osobowych kajaków polietylenowych Aquarius Tramp.

Organizujemy spływy kajakowe przełomem Dunajca na odcinku Sromowce Niżne - Szczawnica. Trasę pokonuje się samodzielnie i na własną odpowiedzialność, po przeszkoleniu i podpisaniu stosownego regulaminu wypożyczalni. Trasa prowadzi przez malowniczy Pieniński Park Narodowy. Zazwyczaj nasi klienci płyną w asyście instruktorów sterujących pontonami. To doskonała propozycja dla osób preferujących zdrowy i aktywny wypoczynek. Kajaki Dunajcem pozwalają z bliska obserwować otaczającą przyrodę, a zadrzewione zbocza górskie i urwiska zapierają dech w piersiach. Kompleksowo i profesjonalnie zorganizujemy spływ kajakowy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczestników imprezy. Nasi wyszkoleni instruktorzy zadbają o bezpieczeństwo i atrakcje podczas pobytu. A jeśli chcesz zaznać odrobiny dreszczyku i maksimum frajdy z wodnej zabawy zapraszamy do rezerwacji terminów na rafting Dunajcem. To ekstremalna aktywność, która pozwoli Ci rozładować emocje i przeżyć niezapomnianą przygodę, do której z pewnością będziesz wracać wspomnieniami.


Spływ kajakowy Dunajcem na trasie Sromowce Niżne - Szczawnica

ORIENTACYJNY CZAS SPŁYWU: 2 h

POWRÓT BUSEM: 1/2 h

POWRÓT ROWEREM: 1 h (wypożyczenie na 2h)

TRASA: SROMOWCE NIŻNE (przystań raftingowa) - SZCZAWNICA (przystań końcowa spływu flisackiego)

ZAPEWNIAMY:

  • kajaki gumowe Gumotex Palava,
  • Polietylenowe Aquarius Tramp,
  • kaski, kamizelki,wiosła,
  • opakowania hermetyczne.

GODZINY WYPŁYNIĘCIA: 11:00, 14:00
Prosimy o punktualność.

Przystań pontonowo-kajakowa:
34-443 Sromowce Niżne
ul.Pienińska 1

* opłata za parking - 5 zł

 

UWAGA! Zapewniamy transport ze Szczawnicy - 10:00 oraz 13:00 lub w wypadku grupy minimum 6 osób dowóz o dowolnej porze /w miarę możliwości w razie wolnego busa/.


OFERTA INDYWIDUALNA 2020 r:

Rafting powrót rowerem  Rafting Dunajec powrót busem  rafting pieniny

Pakiet active: 80 zł/os Pakiet comfort: 70 zł/os Pakiet basic: 60 zł/os
PROMOCJA 2019   - cena za spływ/osoba: 55 zł+ 10 zł bus lub + 20 zł rower
Kajak 1 osobowy - 70 zł - pakiet basic

Niezbędne rzeczy na przebranie: koszulka, spodenki, buty sportowe, ręcznik.
Metoda płatności: gotówka 
pytania rafting
Rezerwuj

Uwaga! Prosimy o wypełnienie formularza dzień przed imprezą. Zawsze wysyłamy maila lub sms z potwierdzeniem rezerwacji. W dniu spływu prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny.